Mokomės šiuolaikiškose edukacinėse erdvėse

• Paskelbta: 2024-09-27

Jau tapo tradicija Balsių progimnazijoje, kad prasidėjus mokslo metams mokymasis klasėse paįvairinamas mokymusi kitose edukacinėse erdvėse.

Pamokų organizavimui naudojame mokyklos partnerių bei „Vilnius yra mokykla“ sukurtas šiuolaikiškas edukacines erdves. Giliname žinias ir ugdome bendrąsias bei dalykines kompetencijas stebėdami, tyrinėdami supančią aplinką, bendradarbiaudami bei diskutuodami.  Mokytojai įdeda daug pastangų derindami atnaujintą ugdymo turinį, planuodami veiklas kitose edukacinėse erdvėse, ieškant įdomių žinių perteikimo formų, kurdami projektines veiklas bei užduotis.

Rugsėjo mėnesis Balsių progimnazijoje buvo kupinas įdomių ir naudingų veiklų, kurios kuria pridėtinę vertę mokinių tolimesniame ugdymosi procese praturtinant mokinių patirtis.

Dėkoju kompetentingiems pedagogams ir socialiniams partneriams ugdant kūrybingus, inovatyvius, žingeidžius jaunus žmones.