„Motus“ Asmenybės ugdymo centras

Šiuolaikinis šokis (4-8 kl.) – populiarus šokių stilius susiformavęs 20 amžiaus viduryje. Tai unikali ir įvairiapusiška judėjimo forma talpinanti savyje daug įtakų iš įvairiausių šokių stilių, siekiant sukurti naujus judesio stilius. Todėl šiuolaikinis šokis pasižymi didele judėjimo ir minties laisve, puikia kūno technika, siekia dirbti su natūraliu kūno išsidėstymu ir dėl to yra saugus ir prieinamas pradedantiesiems. Asmenybės ugdymo centre “Motus” šiuolaikinio šokio pamokų metu stiprinsite savo kūno raumenis, išbandysite įvairias šokio technikas, improvizuosite, kursite, mokysitės sąmoningai pajausti ir valdyti savo kūną bei galbūt surasite savo unikalią šokio techniką.

Baletas (1-4 kl.) – vienas pagrindinių šokio stilių, jis daro įtaką asmenybės meninės ir dvasinės kultūros turtinimui. Užsiėmimuose mokiniai mokomi pažinti savo kūną, atlikti taisyklingai tam tikrus, tik baletui būdingus judesius, susilieti su muzika. Baletas - grakštumas, švelnumas, lengvumas, jis padeda išlavinti gražias kūno linijas, puikiai lavina besivystančio jauno žmogaus koordinaciją. Baletas - muzikos ir šokio sintezė.

Breikas (1-8 kl.) – vienas iš penkių gatvės šokio stilių susiformavęs 8-ajame dešimtmetyje JAV. Šokis reikalaujantis fizinio pasiruošimo, kurio sudėtyje yra daug gimnastikos, bei akrobatikos elementų. Energingiems vaikams šis šokis yra lengvai prieinamas ir nenuobodus. Pagrindinis (Break dance) šokio principas- skątinti vaikų kūrybiškumą ląvinti jų ištvermę bei stiprinti raumenis, šokėjai tobulina save varžydamiesi su kitais šokėjais (Beattle kovose), kuriose varžomasi dėl geriausiai improvizuojančio šokėjo vardo. Šokis pasižymi originaliomis choreografijomis, bei žavinčiais triukais, kurie žiūrovam kiekvieną kartą palieką neišdildomą įspūdį.

Gatvės džiazas (4-8 kl.) – tai šokio stilius, kurį dažnai galime pamatyti video klipuose, televizijose, reklamose. Greitas, jaunatviškas veržlus – šis šokio stilius tinka kiekvienam. Gatvės džiazas apima šiuolaikinio, pramoginio, gatvės šokio ir kt. naudojamos šokio technikos jungiant jas su džiazinio šokio linijomis. Šis šokio žanras reikalauja daug fizinės ištvermės ir gero kūno pasiruošimo, todėl šokio pamokose ne tik mokomės bazinių šokio žingsnių, bet ir stipriname savo kūną. Nors šis šokio stilius reikalauja daug jėgų ir pastangų, tačiau „išgvildenus“ gatvės džiazo paslaptis, atsiveria galimybės improvizuoti bei kūrybiškai save atskleisti.

Hip hop (4-8 kl.) –  Mokiniai gilinsis į hip-hop‘o kultūros istorinius aspektus bei ją sudarančius elementus, bandys atrasti jų tarpusavio ryšį su judesiu, plės akiratį, nes mokysis įvairių gatvės šokio stilistikų (hip-hop old school, hip-hop new school, krump, popping, house). Taip pat dirbs su ritmika, kuriai lavinti naudosime vokalinę perkusija (Beatbox), o ji labai naudinga derinant garso stiprumą, muzikos supratimą bei kvėpavimą, kas labai svarbu šokėjui, kad jis sugebėtų perduoti reikiamą energiją šokio metu.

„Motus“ choreografijos mokykla – mokyklos tikslas yra sukurti sąlygas kiekvienai besiformuojančiai asmenybei išreiktši save per šokį. Susipažįstant su įvairiais šokio stiliais, formuojant suvokimą apie šokio kultūrą, sugebėti atsirinkti, pasirinkti ir atrasti savąjį Aš. Profesionalių pedagogų ir mokytojaujančių meninkų bendruomenė, bendraudama ir perduodama gerąją patirtį, suteikia galimybę vaikams laisvai ir kūrybiškai formuoti save. Šokių mokyklos programą sudaro 4 pamokos per savaitę: šiuo metu pasirinktas šokio stilius: baletas, šiuolaikinis šokis, gatvės džiazas, pramoginiai šokiai, breikas, hip- hop (2 val./sav.); klasikinio šokio pagrindai (1 val./sav.) ir šokio ansamblis (1 val./sav.). Baigus šokių mokyklą, ir išlaikius baigiamuosius egzaminus mokiniai gauna šokio mokyklos baigimo pažymėjimą.

Kontaktai
0 650 97071
info@motus.lt

Atnaujinta: 2024-09-19
  • Tvarkaraštis
  • Elektroninis dienynas
  • Registracija pokalbiui
  • Ugdymo aplinka
Pamokų laikas
6. 13.05 - 13.50
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.45 - 11.30
  • 5. 11.55 - 12.40
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.55 - 15.40
  • 9. 15.50 - 16.35